1. Iti multumim ca ne vizitezi! Te rugam sa te inregistrezi sau sa te autentifici pentru a participa la discutii si pentru a putea accesa forumurile disponibile doar utilizatorilor inregistrati.
    Înlătură notificare
  2. Acesta este noul forum Cutremur.net! Pentru a putea participa la discutii dar si pentru a accesa continutul rezervat membrilor va trebui sa va inregistrati din nou. Vechiul forum a fost arhivat si poate fi accesat in continuare la http://forumvechi.cutremur.net.
    Înlătură notificare

Telefon cu Windows Mobile

Discuție în 'Telefonie, comunicatii si internet' creată de dilimache, 29 Mai 2016.

1. dilimache

dilimache New Member

Vreau sa imi iau un Nokia dar ma retine faptul ca are sistem de operare Windows Phone. L-am vazut pe telefonul unui prieten cum lucreaza si pare neterminat, parca este o varianta alpha a unui sistem de operare.

Ce parere aveti de windows mobile? Merita sa dau banii pe Nokia?

2. dulcica

dulcica New Member

Eu am cumparat anul trecut un telefon cu windows mobile. Dupa o saptamana am luat un android ca nu ma descurcam cu windows-ul. E in urma cu multi ani fata de Android si Ios. Nu ai aplicatii, cele pe care le gasesti nu au toate functiile din Android... nu recomand.

Distribuie pagina asta