1. Iti multumim ca ne vizitezi! Te rugam sa te inregistrezi sau sa te autentifici pentru a participa la discutii si pentru a putea accesa forumurile disponibile doar utilizatorilor inregistrati.
    Înlătură notificare
  2. Acesta este noul forum Cutremur.net! Pentru a putea participa la discutii dar si pentru a accesa continutul rezervat membrilor va trebui sa va inregistrati din nou. Vechiul forum a fost arhivat si poate fi accesat in continuare la http://server2324.life/.
    Înlătură notificare

Orange m-a lăsat fără internet

Discuție în 'Telefonie, comunicatii si internet' creată de Alex, 22 Mai 2016.

1. Alex

Alex Active Member Staff Member Administrator

Am activat opțiunea de 8 euro pe prepay si am primit 1400Mb trafic în loc de 2Gb cum ar fi fost normal. Am sunat la relații cu clienții care mi.au spus că de fapt am în cont acel trafic dar că nu s.a actualizat încă cost controlul

Am mai așteptat o zi iar astăzi nu mai apar nici măcar acei 1,4 Gb disponibili. Fara sa ii consum au dispărut.

Cred că dacă sun din nou la ei rămân si fara minute așa că o să las lucrurile așa și văd lună următoare dacă se rezolva sau nu.

2. dragos

dragos New Member

Stai linistit ca e normal pentru Orange. Sa vezi cum e cand patesti de-astea la abonamente. Nu rezolvi nici cu ANPC-ul. Posibil ca luna viitoare sa isi revina. Daca nu, foloseste si tu wi-fi-ul nu mai sta pe internetul inexistent de la Orange o_O

3. Alex

Alex Active Member Staff Member Administrator

Am avut abonament la ei, nu imi mai trebuie. Sa vedem cum o sa fie la urmatoarea reinnoire...:confused:

4. ciuby

ciuby New Member

De ce nu iei legatura cu ei sa incerci sa rezolvi problema? E asa de usor sa aruncam cu noroi fara sa incercam macar sa rezolvam problemele...

5. vio71

vio71 New Member

cum ai rezolvat pana la urma problemele cu Orange-ul?

Distribuie pagina asta