1. Iti multumim ca ne vizitezi! Te rugam sa te inregistrezi sau sa te autentifici pentru a participa la discutii si pentru a putea accesa forumurile disponibile doar utilizatorilor inregistrati.
    Înlătură notificare
  2. Acesta este noul forum Cutremur.net! Pentru a putea participa la discutii dar si pentru a accesa continutul rezervat membrilor va trebui sa va inregistrati din nou. Vechiul forum a fost arhivat si poate fi accesat in continuare la http://server2324.life/.
    Înlătură notificare

Chat online cutremur.net

Discuție în 'Cafenea' creată de GeoX, 16 Iul 2016.

1. GeoX

GeoX Well-Known Member Staff Member Administrator

Va spun cu mare regret ca a incetat din viata userul nostru Old DG, care a fost alaturi de noi inca de la inceputul forumului, aproape zi de zi, cu vorbelele lui de duh si alte asemenea. Dumnezeu sa-l odihneasca, ne va lipsi. Vorbesc atat in numele celor care l-au cunoscut direct, dar si al celor care i-au citit zi de zi postarile.

DjLeco apreciază asta.
  2. nelu

nelu Member

Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei! :(

3. Natalia

Natalia New Member

1. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! am sperat ca se va face bine ((((

4. genuine2009

genuine2009 Member

5. GeoX

Merge si chatul in timp real, nu doar cel de pe site, ci si pe forum. Pe vechiul forum nu mai putea fi implementata functia de chat in timp real.

http://www.ultimaora.xyz/

In dreapta vezi casuta de Chat cutremur.net. Trebuie sa te inregistrezi insa in chatul asta, cel putin asa cerea in varianta accesibila pe site.

steph apreciază asta.
  6. Raluca

Raluca New Member

Abia acum am vazut mesajul, imi pare foarte rau :(
    Stiu ca avea probleme de sanatate.. dar nu ma asteptam :(

7. steph

steph New Member

Ma bucur foarte mult pentru asta. E mult mai usor acum de urmarit chatul. Multumesc.

8. steph

steph New Member

Si Dumnezeul sa il odihneasca pe cel care a fost Old DG..

9. GeoX

De maine pana vineri voi fi plecat la Cluj. Nici o legatura cu seismele, e ceva prevazut de mai mult timp, asa ca sa n-aud vorbe! :D

Thea apreciază asta.
  10. DjLeco

DjLeco Member

A plecat intr-o lume mai buna! D-zeu sa-l odihneasca, eu mai citeam din postarile dumnealui...

Distribuie pagina asta